Donderdag 6 maart

De kaartverkoop is inmiddels op gang.
Het is heel verstandig om vantevoren kaartjes te reserveren of alvast te halen bij de kassa, zodat we geen lange rij hebben bij de kassa !
meldt even voor welk vak je komt.
Het publiek mag om half twee langs de rode loper staan voor een feestelijk kleurrijk ontvangst van onze finalisten ! spandoeken en foto’s maken hoort bij op-de-stip !!

Dit zijn de tijden voor donderdag en ook de volgorde van het concert
17.00-17.15 uur tarantella cello Thomas( op verhoging)
17.15-17.30 uur Vivaldi voor 1 viool Nasya ( op verhoging)
17.30-17.45 uur Massenet viool Le Rong( harp vooraan)
17.45-18.00 uur Bortniansky piano Julie
18.00-18.15 uur Haydn piano Lukas
18.15-18.40 uur Poolse Dans viool Bente
PAUZE VOOR HET ORKEST ( 18.40- 19.00 uur)
19.00 -19-20 uur Vivaldi voor 4 violen:Tanja. Allesandra ilaria, Lotte
19.20- 19.40 uur Schindler’s List 2 violen , piano Adriaan, Daan, Jack
19.40- 20.00 uur Bach piano Ruben
20.00- 20.20 uur Lalo viool Anastasia
20.20- 20.40 uur Beethoven piano Martijn
20.40- 21.00 uur Sarasate viool Yuri. tussen
Fame alle 17 kinderen en 2 vleugels lessenaars voor het orkest

Repetitie schema op-de-stip 3 maart grote zaal Philharmonie

Zorg dat je op jouw tijd klaar staat op het podium, als we nog bezig zijn kom je toch op het podium, zodat ik zie dat je er bent. Als je wil kunnen wij je instrument ook wel even stemmen . We hoeven zo geen tijd te verliezen met de wissels: liever te vroeg dan te laat klaar staan ( dan kan je ook alvast even zien hoe het gaat en hoe het klinkt)
Je speelt achter in en je stemt achter: zo kunnen we jouw repetitietijd echt gebruiken om te wennen aan de orkest klank en aan elkaar.
Je ouders en je docent hebben we even niet nodig, die komen niet mee op het podium
We gaan het nu zelf doen en we maken er iets moois van !!
Als je klaar bent dan is er iemand van de Stip die je opvangt: Janeelco of Leendert ,Rob of Marion.

Dit zijn de tijden

00-17.15 uur Thomas
17.15-17.30 uur Nasya
17.30-17.45 uur Julie
17.45-18.05 uur Le Rong
18.05-18.25 uur Bente
18.25-18.40 uur Lukas
PAUZE VOOR HET ORKEST ( 18.40- 19.00 uur)
19.00 -19-20 uur Adriaan, Daan, Jack
19.20- 19.40 uur Tanja Alessandra, Ilaria, Lotte
19.40- 20.00 uur Yuri
20.00- 20.20 uur Anastasia
20.20- 20.40 uur Martijn
20.40- 21.00 uur Ruben

Wie gaan er door naar de finale?

GEFELICITEERD
De volgende Op-De- Stippers zijn door naar de finale:
- Thomas Prechal
- Nasya Weigand
- Julie Sikking
- Le Rong Tan
- Bente Torstensson
- Lukas de Haan
- Adriaan Zoetmulder, Daan Verkooijen en Jack Huddlestone
- Tanja Kim, Alessandra Viola , LLara Viola, Lotte Catz
- Yuri Shundyak
- Anastasia Fridman
- Martijn Strating
- Ruben van Reenen

Jullie stuk moet je inkorten tot 5 minuten: overleg met je docent.
binnenkort meer informatie op de site over de orkest repetities van 3 en 6 maart.
Alle andere kinderen komen natuurlijk naar de finale luisteren: of geef je op voor de kinderjury via info@op-de-stip.nl



Indeling tweede ronde Op-De-Stip 9 februari 2014

Welkom op de 3e editie van Op-De-Stip

Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4
10.30 – 11.45
12.00 – 13.00
13.15 - 14.30
14.45 – 16.00

10.30 - 11.45 uur
- Izabella Lieuw
- Jonas en Reinier
- Eline Overbeek
- Puck van den Broek
- Martijn Strating
- Ruben van Reenen
- Anastasia Fridman
- Yuri Shundyak
- Tanja Llara Lotte Allesandria

12.00 - 13.00 uur
- Renzo Ascara
- Janna Metten
- Adriaan Daan Jack
- Rutger Hofman
- Janne Brakkee

13.15 - 14.30 uur
- Bente Torstensson
- Thomas Prechal
- Bart Bonhof
- Lukas de Haan
- Zafra Elzinga
- Anna Tarcy
- Jilles Baljet en Maurits Wijmenga
- Tobias Evers
- Hesce Mourits

14.45 - 16.00 uur
- Anna Vardy
- Maxim Caux
- Noortje Kuipers
- Le Rong Tan
- Ghilaine Roozen
- Boet en Faas Kaaijk
- Nasya Weigand
- Julie Sikking

Zorg dat je ruim op tijd bent, en dat je ingespeeld en gestemd bent voordat je gaat optreden.
Zie het als een echt concert: dus je past toe wat je in de workshop geleerd hebt!!
Natuurlijk mag je weer publiek meenemen, dan wordt het vast weer een prachtige dag!

Indeling workshop podium presentatie/concertvoorbereiding

Zondag 2 februari 10.00 uur -12.00 uur door Jan Eelco Prins Philharmonie grote zaal
- Anna Vardy
- Maxim Caux
- Noortje Kuipers
- Le Rong Tan
- Ghilaine Roozen
- Boet en Faas Kaaijk
- Izabella Lieuw
- Nasya Weigand
- Julie Sikking

Zondag 2 februari 12.30 uur - 14.30 uur door Jan Eelco Prins Philharmonie grote zaal
- Yuri Shundyak
- Puck van den Broek
- Anastasia Fridman
- Eline Overbeek
- Jonas en Reinier
- Martijn Strating
- Ruben van Reenen

Vrijdag 7 februari 17.00 uur-19.00 uur door Leendert Booijens Philharmonie grote zaal
- Thomas Prechal
- Bart Bonhof
- Bente Torstensson
- Lukas de Haan
- Zafra Elzinga
- Anna Tarcy
- Jilles Baljet
- Tobias evers
- Hesce Mourits

Zaterdag 8 februari 17.00 uur -19.00 uur door Leendert Booijens Philharmonie grote zaal
- Janne Brakke
- Renzo Ascarza
- Rutger Hofman
- Janna Metten
- Tanja,Alessandra,Llaria.Lotte
- Adriaan, Daan Jack



Deelnemers 1e voorronde Op-De-Stip 19 januari 2014

Tijdstip Deelnemers
Blok 1: 10.00 - 10.50 Luisa Torres Gomez
Maya van Lindert
Anna Várdy
Maxim Caux
Noortje Kuipers
Noera al Abdallah
Thomas Prechal
Katja Caspers
Marilou van Lindert
Maaike Scheltes
Rozemarijn Vos
Pauze 10 minuten
 
Blok 2: 11.00 - 11.30 Le Rong Tan
Pip van der Meij
Ghislaine Roozen
Diederik Zoetmulder
Boet Kaaijk
Kilian van Roosmalen
Pauze 10 minuten
 
Blok 3: 11.45 - 12.15 Jochem Zeilstra
Femke vrijhoeven
Pleun Brans
Izabella Lieuw
Nasya Weigand
Ruben van Reenen
Pauze 10 minuten  
   
Blok 4: 12.30 - 13.00 Bente Torstensson
Lukas de Haan
Susanne Reinders
Zafra Elzinga
Johanna Enschedé
Anna Tarcy
Jilles Baljet
Karel Jibbe van der Laan
Pauze 30 minuten
   
Blok 5: 13.30 - 14.00 Daantje van den Broek
Tobias
Nienke Schillemans
hesce mourits
Koen Tobben
Bart Bonhof
Pauze 10 minuten  
   
Blok 6: 14.10 - 14.40 Janne Brakkee
Renzo Ascarza
Rutger Hofman
Annemieke Raasveld
Janna Metten
Pauze 10 minuten  
   
Blok 7: 14.50 - 15.20 Tanja Kim, Alessandra Viola, Ilaria Viola, Lotte van Catz
Jody Tigchelaar, Hidde Kasper en Joshua van den Bos
Adriaan Zoetmulder, Daan Verkooyen, Jack Huddlestone
Esmee Hiwat
Yuri Shundyak
Puck van den Broek
Luuk van Hulten
Pauze 10 minuten  
   
Blok 8: 15.30 - 16.00 Anastasia Fridman
Eline Overbeek
Jonas Danen en Reinier Schouten
Martijn Strating
David Vecht
Josien Scheepens
Julie Sikking
Einde 1e Voorronde Op-De-Stip